Samurajski trening online

POMIDOROWY

SAMURAJ

Mailowy trening produktywności.

Nie odkładaj niczego na później i zachowaj skupienie ostre jak katana.

Podejmij treningowe wyzwanie, które pomoże Ci opracować najlepszy system realizacji codziennych zadań. *
Zagraj w epicką grę, która pozwoli Ci zrealizować cele i zadania szybciej i łatwiej.

Cena: 79 zł

Czas trwania: 14 dni*

*start do 24h od zapisu

TRENING JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Heavy Check Mark on Samsung  Masz odwieczny problem z rozpraszaczami i nie potrafisz skupić się nad czymś dłużej niż 5 minut.

Heavy Check Mark on Samsung  Twoje codzienne listy zadań do zrobienia są bardzo długie i zawsze masz do przepisania dużo rzeczy na następny dzień.

Heavy Check Mark on Samsung  Często odkładasz wiele rzeczy na później i w rezultacie zawalasz terminy.

Podstawą Pomidorowego Samuraja jest technika Pomodoro Francisco Cirillo. Dowiesz się jak z niej właściwie korzystać, by przynosiła najlepsze efekty. Nie jest ona jedyna zresztą. Dostaniesz spory pakiet różnych technik i metod, które pomogą Ci realizować codzienną listę zadań, a przez te osiągać Twoje upragnione cele. 

Na Ścieżce Pomidorowego Samuraja nie tylko uczysz się jak dobrze planować dzień, ale także działając, automatycznie wdrażasz pożądane nawyki. Uczestnicząc w grze nie tracisz motywacji a zadania realizujesz z większą przyjemnością.

Uwaga! Trening zawiera elementy grywalizacji z samym sobą. Jeśli denerwujesz się na samą myśl, że nie zawsze możesz być zwycięzcą lub nie wszystko możesz kontrolować, skonsultuj się ze swoim psychologiem lub coachem, gdyż trening niewłaściwie zastosowany może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu.

NA CZYM POLEGA TRENING?

Heavy Check Mark on Samsung  Uczestnicząc w grze wcielasz się w Adepta Ścieżki Pomidorowego Samuraja. Codziennie przez 14 dni dostajesz mail z lekcją treningową oraz zadanie do wykonania.  Zadanie związane jest z realizacją Twojej własnej listy zadań do zrobienia na dany dzień. To, w jaki sposób go wykonasz, uzależnia rodzaj następnej lekcji i następnego zadania. Dzięki temu intensywność treningu dostosowana jest do Twoich możliwości.

Heavy Check Mark on Samsung  Mechanika Pomidorowego Samuraja oparta jest na technice Pomodoro, która zakłada pracę w 25-minutowych blokach czasowych.

Heavy Check Mark on Samsung  Podczas treningu wraz z Midori Po i Rakszasą przeżyjesz także przygody, dzięki którym trening będzie jeszcze bardziej emocjonujący, a Ty sprawdzisz swoje działanie w praktyce.

Heavy Check Mark on Samsung  Do treningu dołączone są także szablony do wydrukowania, które pomogą Ci przyjrzeć się swojej aktywności i produktywności oraz szablon listy zadań.

Heavy Check Mark on Samsung  Na koniec dostajesz Kartę Postaci ze swoimi wynikami i opisem.

Trening nie bierze pod uwagę dni wolnych od pracy. Jest jednak możliwość zrobienia sobie przerwy samemu bez szkody dla skuteczności treningu i nie zmniejszając ilości dni jego trwania. Jest skuteczny wyłącznie w środowisku pracy, gdzie jest możliwość realizacji zadań minimum przez 25 minut bez przerwy. 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ CAŁOŚĆ?

ZWOJE POMIDOROWEGO GAJU

Zawierają materiały i polecenia do wykonania. W nich poznasz ciekawe techniki i sposoby codziennej organizacji związanej z planowaniem i działaniem. Dowiesz się z nich jak optymalnie wykorzystywać swój czas pracy oraz zadbać o dobry work-life balans.

Wykłady poprowadzi Po Midori – Mistrzyni Pomidorowego Gaju i Równowagi.

SAMURAJSKI TRENING

Pozwoli Ci wcielić się w Adepta Ścieżki Pomidorowego Samuraja i wzmacniać dzień po dniu swoje skupienie i produktywność.

Trening prowadzi Rakszasa – Mistrz Pomidorowych Samurajów i Wojownik Czasu.

KARTA POSTACI

Na zakończenie dostaniesz Twój osobisty opis postaci, który będzie zawierał oprócz ilości zdobytych punktów, przede wszystkim podsumowanie Twoich działań podczas treningu. Z niego dowiesz się jaki jest styl Twojego zarządzania sobą w czasie, co należy i jak poprawić, oraz dobrać najlepszy system dla Ciebie.

Zastanawiasz się?

Poszukaj odpowiedzi:

Czego potrzebuję do treningu Pomidorowy Samuraj?
By wziąć udział w treningu, wystarczy Ci internet oraz aktywny adres mailowy, na który przyjdą wszystkie instrukcje oraz maile z treningiem.

Jak długo trwa trening Pomidorowy Samuraj?
Kurs trwa 14 dni. Codziennie będziesz dostawać porcję wiedzy w formie lekcji: przeznacz na każdą z nich około 20 minut. Codziennie będziesz uczestniczyć w grze, realizując zadania według swojej własnej listy rzeczy do zrobienia. Pamiętaj o zraporotowaniu swojego zadania klikając odpowiedni przycisk w mailu – potrwa to najwyżej dwie minuty.
Wydaje Ci się długo? Pomyśl o tym ile możesz zyskać czasu dla siebie usprawniając swoją produktywność przeznaczając 22 minuty  przez 14 dni na zdobycie wiedzy. Pomyśl o tym, że biorąc udział w treningu realizujesz zaplanowane zadania, które i tak musisz zrobić.

Sam trening to rozumiem, ale po co mi ta gra?
Gra to rodzaj wsparcia dla Twojego działania. Czy zdarzyło Ci się uczestniczyć w warsztatach, kursach lub przeczytać książkę i po zakończeniu niczego nie wdrożyć o czym się dowiedziałeś? Gra pomaga temu zapobiec, zmusza Cię do działania od razu wraz z tym, czego dowiesz się z maili. Jej przebieg jest ściśle związany z wiedzą przekazywaną w lekcjach. Nie pozwala Ci odłożyć treningu na potem, ponieważ dzieje się w czasie rzeczywistym. Gra ma silne działanie motywujące. Aktywność i wyniki w grze zależą od realizowania Twoich codziennych zadań związanych z pracą lub domem. Ubranie wdrażania nawyku w grę powoduje, że nie odczujesz tego jako ciężkiej pracy, a raczej jako przyjemność, której „skutkiem ubocznym” będzie wykonanie zaplanowanych działań.

Pamiętaj!
Żaden nawet najlepszy kurs nie zadziała jeśli nie będziesz w nim brać aktywnego udziału. Z tego powodu nie kupuj tego kursu jeśli masz zamiar brać udział w tym czasie także w innym. Ścieżka Pomidorowego Samuraja nie wymaga wiele czasu na co dzień, ale zarezerwuj sobie na niego potrzebną chwilę. To ważne, bo inaczej nie wykorzystasz wartości jaką przyniesie Ci uczestnictwo. 

 

 

POMIDOROWY

SAMURAJ

Mailowy trening produktywności.

 

Cena: 79 zł

Czas trwania: 14 dni*

*start do 24h od zapisu

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Majchrzyk-Hes
Projektuję kursy i gry szkoleniowe dotyczące między innymi zarządzania sobą w czasie. Jestem twórczynią metody planowania nielinearnego Bonzai. 
Oprócz tego jestem projektantką wzorów tkanin, graficzką i akwarelistką. Lubię łączyć codzienność z wyzwaniami. Uważam, że planowanie i działanie nie mogą istnieć osobno, a kreatywność jest dla nich bardzo dobrą podporą.