Ninja trening online

ARBUZOWY

NINJA

Mailowy trening produktywności.

Rozpraw się z swoją listą zadać szybko i skutecznie jak przy użyciu shurikena.

Podejmij treningowe wyzwanie, które pomoże Ci opracować najlepszy system codziennego planowania *
Zagraj w epicką grę, która pozwoli Ci zrealizować cele i zadania szybciej i łatwiej.

Cena: 79 zł

Czas trwania: 14 dni*

*start do 24h od zapisu

TRENING JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Heavy Check Mark on Samsung  Znów Ci coś umknęło lub utonęło w liście zadań długiej jak narodowy poemat.

Heavy Check Mark on Samsung  Znów siedzisz w pracy po godzinach i zastanawiasz się czy nie przeprowadzić się całkiem do niej.

Heavy Check Mark on Samsung  Masz tyle rzeczy do zrobienia, że nie wiesz w co łokcie urobić.

Podstawą Arbuzowego Ninja jest technika 1-2-3. Dowiesz się jak ją wykorzystać do budowy listy zadań, którą zaczniesz realizować bez wysiłku. Nie tylko ona zresztą Cię wspomoże podczas treningu. Będziesz wiedzieć jak planować codziennie i jakie narzędzia do tego dobrać. Nauczysz się jak walczyć z lenistwem i chęcią odkładania. Rozprawisz się z  atrakcyjnymi rozpraszaczami i sabotowaniem własnych działań.  Znajdziesz sposób jak radzić sobie w nieoczekiwanych sytuacjach.

 

Na Ścieżce Arbuzowego Ninja nie tylko uczysz się jak dobrze planować dzień, ale także działając, automatycznie wdrażasz pożądane nawyki. Uczestnicząc w grze nie tracisz motywacji a zadania realizujesz z większą przyjemnością.

Uwaga! Trening zawiera elementy grywalizacji z samym sobą. Jeśli denerwujesz się na samą myśl, że nie zawsze możesz być zwycięzcą lub nie wszystko możesz kontrolować, skonsultuj się ze swoim psychologiem lub coachem, gdyż trening niewłaściwie zastosowany może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu.

NA CZYM POLEGA TRENING

Heavy Check Mark on Samsung Uczestnicząc w grze wcielasz się w Adepta Ścieżki Arbuzowego Ninja. Codziennie przez 14 dni dostajesz mail z lekcją treningową oraz zadanie do wykonania.  Zadanie związane jest z realizacją Twojej własnej listy zadań do zrobienia na dany dzień. To, w jaki sposób go wykonasz, uzależnia rodzaj następnej lekcji i następnego zadania. Dzięki temu intensywność treningu dostosowana jest do Twoich możliwości.

Heavy Check Mark on Samsung  Mechanika Arbuzowego Ninja oparta jest na technice 1-2-3 oraz systemie list to-do. Należy przygotować sobie notes bądź aplikację do robienia tego typu list.

Heavy Check Mark on Samsung  Podczas treningu wraz z Rakszasą i Midori Po przeżyjesz także przygody, dzięki którym trening będzie jeszcze bardziej emocjonujący, a Ty sprawdzisz swoje działanie w praktyce.

Heavy Check Mark on Samsung  Do treningu dołączone są także szablony do wydrukowania: potrzebnych list oraz wygodny planer tygodniowy.

Heavy Check Mark on Samsung  Na koniec dostajesz Kartę Postaci ze swoimi wynikami i opisem.

Trening nie bierze pod uwagę dni wolnych od pracy. Jest jednak możliwość zrobienia sobie przerwy samemu bez szkody dla skuteczności treningu i nie zmniejszając ilości dni jego trwania. Jest skuteczny wyłącznie w środowisku pracy, gdzie większość zadań wyznaczonych jest przez Ciebie. 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ CAŁOŚĆ?

OWOCOWE KSIĘGI

Zawierają materiały i polecenia do wykonania. W nich poznasz ciekawe techniki i sposoby codziennej organizacji związanej z planowaniem i działaniem. Dowiesz się z nich jak pracować z listami zadań. Co robić w przypadku spadku motywacji czy jak dobierać zadania, by zbyt szybko nie poczuć zmęczenia.  

Wykłady poprowadzi Rakszasa – Mistrz Wojowników Czasu. Ponoć rękojeść jego tanta oplata warkocz obcięty samej wiedźmie Prokrastynacji.

TRENING NINJA

Pozwoli Ci wcielić się w Adepta Ścieżki Arbuzowego Ninja i wprowadzać dzień po dniu nawyk dobrego zarządzania zadaniami i skutecznego działania na co dzień.

Trening poprowadzi Midori Po – Pogromczyni Złodziei Czasu. Plotka mówi, że na dźwięk jej imienia zakładki rozpraszaczy zamykają się same.

KARTA POSTACI

Na zakończenie dostaniesz Twój osobisty opis postaci, który będzie zawierał oprócz ilości zdobytych punktów, przede wszystkim podsumowanie Twoich działań podczas treningu. Z niego dowiesz się jaki jest styl Twojego zarządzania sobą w czasie, co należy i jak poprawić, oraz dobrać najlepszy system dla Ciebie.

Zastanawiasz się?

Poszukaj odpowiedzi:

Czego potrzebuję do treningu Arbuzowy Ninja?
By wziąć udział w treningu, wystarczy Ci internet oraz aktywny adres mailowy, na który przyjdą wszystkie instrukcje oraz maile z treningiem.

Jak długo trwa trening Arbuzowy Ninja?
Kurs trwa 14 dni. Codziennie będziesz dostawać porcję wiedzy w formie lekcji: przeznacz na każdą z nich około 20 minut. Codziennie będziesz uczestniczyć w grze, realizując zadania według swojej własnej listy rzeczy do zrobienia. Pamiętaj o zraportowaniu swojego zadania klikając odpowiedni przycisk w mailu – potrwa to najwyżej dwie minuty.
Wydaje Ci się długo? Pomyśl o tym ile możesz zyskać czasu dla siebie usprawniając swoją produktywność przeznaczając 22 minuty  przez 14 dni na zdobycie wiedzy. Pomyśl o tym, że biorąc udział w treningu realizujesz zaplanowane zadania, które i tak musisz zrobić.

Sam trening to rozumiem, ale po co mi ta gra?
Gra to rodzaj wsparcia dla Twojego działania. Czy zdarzyło Ci się uczestniczyć w warsztatach, kursach lub przeczytać książkę i po zakończeniu niczego nie wdrożyć o czym się dowiedziałeś? Gra pomaga temu zapobiec, zmusza Cię do działania od razu wraz z tym, czego dowiesz się z maili. Jej przebieg jest ściśle związany z wiedzą przekazywaną w lekcjach. Nie pozwala Ci odłożyć treningu na potem, ponieważ dzieje się w czasie rzeczywistym. Gra ma silne działanie motywujące. Aktywność i wyniki w grze zależą od realizowania Twoich codziennych zadań związanych z pracą lub domem. Ubranie wdrażania nawyku w grę powoduje, że nie odczujesz tego jako ciężkiej pracy, a raczej jako przyjemność, której „skutkiem ubocznym” będzie wykonanie zaplanowanych działań.

Pamiętaj!
Żaden nawet najlepszy kurs nie zadziała jeśli nie będziesz w nim brać aktywnego udziału. Z tego powodu nie kupuj tego kursu jeśli masz zamiar brać udział w tym czasie także w innym. Ścieżka Arbuzowego Ninja nie wymaga wiele czasu na co dzień, ale zarezerwuj sobie na niego potrzebną chwilę. To ważne, bo inaczej nie wykorzystasz wartości jaką przyniesie Ci uczestnictwo. 

 

 

ARBUZOWY

NINJA

Mailowy trening produktywności.

 

Cena: 79 zł

Czas trwania: 14 dni*

*start do 24h od zapisu