KURS BONZAI BUSINESS

BONZAI BUSINESS

kurs online

Nie daj się więcej prowokować chaosowi.
Zrób kurs online, który pomoże Ci rozwijać przedsięwzięcie bez poczucia chaotyczności i bezsensowności działań. Zadbaj o efektywność tego co robisz i nie daj się więcej prowokować chaosowi. 

Buduj strategię jak admirał, podejmuj wyzwania jak kapitan.
Zagraj w epicką grę, która pozwoli Ci zrealizować cele szybciej i łatwiej. Buduj strategię jak admirał, podejmuj wyzwania jak kapitan.

Start: 01.07.2019
Czas trwania: 21 dni

CO DA CI TEN KURS?

Zbudujesz mocny plan działania dla Twojej firmy. Dzięki temu na wszystko znajdziesz czas i miejsce, a terminy nie będą Cię więcej gonić. 

 Dobrze rozpisane działania to także miejsce na kreatywność. Dzięki niej będziesz potrafić wycisnąć ze swoich zasobów maksimum. 

 A jeśli cierpisz na nadmiar niezrealizowanych pomysłów, w końcu będziesz na nie mieć czas i przestrzeń. Zobaczysz, które z nich są najwartościowsze dla Twojego biznesu.

 Szybko będziesz wiedzieć, które działania przynoszą efekty, a które możesz sobie odpuścić.

A KONKRETNIEJ?

Przestaniesz błądzić po omacku w swoich działaniach dzięki wytyczeniu solidnych podstaw swojego biznesu.  

Zobaczysz, które zasoby są dla Twojego biznesu kluczowe i jak odkryć te zapomniane, a bardzo przydatne.

Będziesz mieć do wykorzystania nowe pokłady energii i czasu, dzięki stworzeniu sprawnego systemu organizacji i automatyzacji.

Nauczysz się dobierać takie zestawy działań, które w danym momencie mogą generować najlepsze efekty.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Kurs
online, składający się z trzech potężnych modułów – rejsów. Każdy z nich zawiera pięć obszernych lekcji. 

Gra
szkoleniowa, skonstruowana tak, by można było przetestować w niej swoje biznesowe cele i z przyjemnością ukończyć kurs

Notes
notes A5 w twardej oprawie, z wyciętymi registrami dla łatwiejszego planowania swoich działań

319 ZŁ

Cena regularna: 397 zł

*promocja do 29 czerwca

Kurs i gra
takie jak w „pakiecie kapitana”

Organizer
B5 w eleganckiej czarnej oprawie z ekoskóry, z wymiennymi wkładami, by można było w nim trzymać w nim wszelkie cele, pomysły i listy zadań

5 x konsultacje online
Po skończonym kursie spotykamy się pięć razy. Spotkania są 1:1 raz w tygodniu online na 20 minut, by omówić wdrożone plany działań.

399 ZŁ

Cena regularna: 497 zł

*promocja do 29 czerwca

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE I GRZE

Podstawą kursu BONZAI BUSINESS  jest metoda Bonzai, według której o każdym przedsięwzięciu należy myśleć obszarowo,  a nie liniowo.

Na czym to polega?

Każde przedsięwzięcie biznesowe rozwija się w wielu obszarach równolegle. Udoskonalasz produkt, dystrybucję, sposób obsługi równomiernie. W innym przypadku jeśli będziesz poświęcać czas tylko jednemu z tych obszarów Twój biznes utknie na mieliźnie. Jeśli masz produkt, musisz zadbać o jego sprzedaż, a ciężko coś sprzedać bez promocji. Metoda Bonzai pomaga nie pogubić się w tych obszarach i działać bez poczucia chaosu. Dzięki niej możesz spojrzeć na swój biznes z lotu ptaka i dzięki temu pewniej stać za sterem i osiągać wytyczone cele.

Dlaczego taki zestaw?

Gra szkoleniowa, która jest częścią kursu ma za zadanie nie tylko ułatwić Ci przyswojenie wiedzy, ale także wypróbowanie zdobytych wiadomości w praktyce i stworzenie najlepszej strategii działania dla Twojego biznesu.​​​​​​​

Notes lub organizer to narzędzie, które pomoże Ci w łatwy sposób zaimplementować zdobytą wiedzę i działać ze swoimi biznesowymi celami już podczas trwania kursu.

czyli kurs online. To ta część, w której będziesz zdobywać wiedzę na temat planowania i działania w swoim biznesie za pomocą metody Bonzai.

składa się z:

trzech rejsów,
czyli modułów kursu online. Każdy z rejsów dotyczy innej perspektywy Twojego biznesu. Zobaczysz jak działa Twój okręt i jak sobie radzi na rynkowych wodach. 

po pięć dni
czyli lekcji w kursie. Wszystkie zadania i ćwiczenia zawarte w lekcjach nie są wyłącznie na potrzeby nauki, możesz wykorzystywać je także później. Dowiesz się między innymi jak szukać dobrych rozwiązań i świetnych pomysłów, czy jak zbudować sobie macierz klientów.

,,,

,,,

czyli gra szkoleniowa. To ta część, która pozwoli Ci utrzymać motywację podczas trwania kursu i jednocześnie ułatwi natychmiastowe wdrażanie zasad Bonzai do swojego Biznesu.

składa się z:

planszy,
osobistej plansza gry, na której będziesz rozpisywać swoją strategiczne plany. Zamienisz się w kapitana okrętu, którego zadaniem będzie zaplanować rejs po portach związanych z rozwojem Twojego biznesu. 

ukrytych skarbów
czyli lekcji w kursie. Wszystkie zadania i ćwiczenia zawarte w lekcjach nie są wyłącznie na potrzeby nauki, możesz wykorzystywać je także później. Dowiesz się między innymi jak szukać dobrych rozwiązań i świetnych pomysłów, czy jak zbudować sobie macierz klientów.

WAŻNE INFORMACJE

– Kurs rozpoczyna się 01.07.2019 
– Kurs trwa 21 dni.
– Składa się z trzech modułów – rejsów, po pięć lekcji. Sam decydujesz, od którego rejsu chcesz zacząć.
Pięć razy w tygodniu będziesz dostawać porcję wiedzy w formie lekcji: przeznacz na każdą z nich około 20 minut.
Codziennie będziesz uczestniczyć w grze, przeznacz na nią około 5-10 minut.​​​​​
​​Kurs trwa przez 21 dni, ale jego koniec to także Twoja nowa przygoda.  Grę możesz kontynuować dalej samodzielnie wykorzystując ją do swoich potrzeb. Oprócz tego dostaniesz notes lub organizer, w którym możesz planować dalej swoje cele. 

Kim jestem i dlaczego stworzyłam ten kurs?

Nazywam się Ewa Majchrzyk-Hes
Jestem kapitanem dwóch pięknych okrętów.
Jednym z nich jest pracownia projektowania wzorów tkanin i tapet. Na pokładzie drugiego projektuję szkolenia i kursy ze skutecznego zarządzania celami długoterminowymi.

Od 15 lat odwiedzam różne porty i spotykam różnych kapitanów statków i okrętów.
Projektując wzory mam możliwość przyjrzenia się firmom od środka, ich właścicielom, pracownikom. Widzę jak bardzo zarządzanie projektami i celami długoterminowymi różni się w małych, dużych i całkiem minifirmach. Wiem, że to co sprawdza się dużym biznesowym galeonom, nie sprawdza się w małych brygach z niewielką załogą pracowników.
Ta wiedza spowodowała, że stworzyłam własny system zarządzania celami dla małych biznesów. Przez jedną z klientek został nazwany Bonzai.

Dziś zapraszam Cię w kurs po morzu Twoim okrętem.
Moim celem jest być nauczył się podczas jego trwania planować swoje działania w biznesie jak kapitan na okręcie. Był pewnym jakości swoich zasobów i znał doskonale swoje możliwości. Wiedział jak zaplanować swoje biznesowe rejsy, żeby nie odczuwać chaosu i bólu głowy z powodu nawału spraw do zrobienia. Potrafił wykorzystać każdą nadarzającą się okazję i każdy podmuch wiatru w żaglach. Skupiał się na efektach, a nie na gdybaniach.

Czy któraś z tych historii jest także Twoją?

HISTORIA PIERWSZA
Siadasz rano przy biurku z filiżanką kawy, otwierasz kalendarz. Jejku, tyle rzeczy do zrobienia, że na samą myśl czujesz się zmęczona. Ok. Może zaczniesz od czegoś lżejszego. Otwierasz pocztę, a tam stado nieprzeczytanych maili, a wśród nich ponaglenie, bo zapomniałaś zapłacić za telefon. Wzdychasz i zamykasz program. Dobra, zabierzesz się za 5 minut tylko wejdziesz na facebooka…
HISTORIA DRUGA
Otwierasz swój piękny notes i zabierasz się za pierwsze zadanie od razu bez ociągania się. Działasz! Mija jedna godzina, druga, Twoja strona internetowa jest coraz piękniejsza, ale coś jeszcze musisz poprawić. Mija jeden dzień, drugi masz piękną stronę i … żadnej sprzedaży. Kurcze, przecież nie możesz robić wszystkiego na raz.
HISTORIA TRZECIA
Masz wspaniały pomysł, który da Ci całe mnóstwo klientów i odsadzi do tyłu konkurencję o całe lata świetlne. Tak, masz, ale co z tego jak potrzebne Ci to i jeszcze to i w sumie to pomysł może i fajny, ale możliwości brak. 

Takich historii może być jeszcze więcej.​​​​​​​

Ważne, że żadna z tych historii nie musi się powtarzać.

WYBIERZMY SIĘ W TEJ REJS RAZEM

319 ZŁ

Cena regularna: 397 zł

*promocja do 29 czerwca

399 ZŁ

Cena regularna: 497 zł

*promocja do 29 czerwca

DANE KONTAKTOWE:
Ewa Majchrzyk-Hes
tel. 606 666 343
email: ewa@metodabonzai.eu
www.metodabonzai.eu