..

OWOCNE

PLANUJ, DZIAŁAJ

I CIESZ SIĘ Z EFEKTÓW

Weź udział w bezpłatnym kursie online i poznaj metodę BONZAI

Z jej pomocą stworzysz skuteczny plan owocnych działań dla Twojego długoterminowego celu.

…..

…..

BONZAI JEST DLA CIEBIE, JEŚLI…

Działasz krok po kroku, ale już nie wiesz, który krok do czego ma być i po co.

To co robisz to Twoja pasja, ale czasem masz jej dość.

✦ Prowadzisz biznes i starasz się go rozwijać, ale masz wrażenie, że ciągle tkwisz w miejscu? Działasz, ale wszystko wydaje Ci się mocno chaotyczne.

Poświęć tylko 25 minut dziennie i stwórz plan, by działać i cieszyć się efektami

Zapisz się by otrzymać bezpłatny dostęp do kursu

Nie czekaj, potwierdź mail od razu i dodaj adres do zaufanych. 

Please wait...

Gratulacje! Jesteś w kursie! 🙂

Sprawdź skrzynkę jeszcze raz. Powinien tam być mail powitalny. Jeśli go nie ma przetrząśnij spam i oferty. Jeśli nadal nic napisz do mnie na ewa@metodabonzai.eu

CO OSIĄGNIESZ?

Zbudujesz mocną strategię dla Twojego celu. Wszystko poukładasz sobie według czasu i miejsca, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dotrzymywać założonych terminów. Nigdy więcej niczego na ostatnią chwilę, za to mnóstwo rozkoszowania się owocami swojej pracy.

Dobrze rozpisane działania to także miejsce na kreatywność. Z jej pomocą wykorzystasz potencjał jaki drzemie w Tobie i tym co posiadasz.

A jeśli cierpisz na słomiany zapał i mnóstwo niezrealizowanych pomysłów, w końcu uda Ci się te najlepsze z nich doprowadzić do końca. Nauczysz się szybko odsiewać te nietrafione.

A TERAZ…

Twój największy problem z planowaniem dotyczy rozbudowanych projektów, wymagających mnóstwa działań. Bardzo trudno ci jest pracować w taki sposób, aby poszczególne aspekty łączyć. Zazwyczaj każdym zakresem projektu zajmujesz się całkowicie oddzielnie, zamiast łączyć czynności. Ciężko ci działać kategoriami. Gubisz się również przy planowaniu zapominając o wielu krokach. Często też twój czas pochłaniają drobiazgi.

Podsumowując: Nie wiesz jak zaplanować wykonanie projektu strategicznie, optymalizując swój czas i energię.

Czy możesz pozwolić sobie na tkwienie w takiej sytuacji?

Być może 25 minut dziennie przez tydzień wyda Ci się przy tym wszystkim stratą czasu, ale czy nie tracisz go więcej frustrując się tym co masz teraz?
Myślisz sobie, hm… następna cudowna metoda? Nie, Bonzai nie jest panaceum na wszystko, nie nadaje się na przykład do mało złożonych, prostych projektów. Jednak to co przemawia za sprawdzeniem to jego błyskawiczne wdrażanie już podczas trwania kursu.
Niczego też nie musisz stawiać na głowie i przemeblowywać pół życia. Metoda czerpie bowiem z tego co masz, zmienia jedynie Twój sposób myślenia o projektach.

 

ZMIEŃ TO Z BONZAI!

Ewa Majchrzyk Hes, autorka metody Bonzai

Nie od zawsze byłam mistrzynią planowania długoterminowego i potrafiłam skutecznie działać…

…kiedyś powiedziałam w końcu dość. Było to w połowie studiów, gdy naukę w systemie dziennym musiałam pogodzić z pracą. Systemy, które znałam z podręczników polecały działanie krok po kroku skupiając się wyłącznie na jednym działaniu. To nie zawsze dawało u mnie dobre rezultaty. Jeśli byłam skupiona tylko na zadaniach związanych z nauką traciły na tym projekty przygotowywane do pracy.

Wtedy stworzyłam swój własny sposób organizacji działań, który był podstawą Bonzai. Po jakimś czasie okazało się, że nie czuję się spełniona w pracy i postawiłam na zmianę. Wtedy odkryłam jak bardzo ważne są zasoby. Tak rozpoczęłam swoją pierwszą działalność gospodarczą i po jakimś czasie opracowałam swój własny pełny system organizacji. Cieszył mnie fakt, że korzystało z niego coraz więcej znajomych i znajomych tychże znajomych.

Tak w toku wspólnych doświadczeń powstał Bonzai. Dzięki niemu rozwijam się w wielu obszarach: jako projektantka wzorów tkanin i tapet,  jako twórczyni kursów i gier szkoleniowych związanych z planowaniem i organizacją, a także jako twórca unikatowych tkanin ręcznie drukowanych.

Teraz chciałabym podzielić się metodą Bonzai także z Tobą.

 

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i poznaj metodę Bonzai


Zadbaj o efektywność swoich działań i nie daj się więcej prowokować chaosowi. 

 

Zapisz się by otrzymać bezpłatny dostęp do kursu

Nie czekaj, potwierdź mail od razu i dodaj adres do zaufanych. 

Please wait...

Gratulacje! Jesteś w kursie! 🙂

Sprawdź skrzynkę jeszcze raz. Powinien tam być mail powitalny. Jeśli go nie ma przetrząśnij spam i oferty. Jeśli nadal nic napisz do mnie na ewa@metodabonzai.eu

Zapisując się na kurs zgadzasz się na przesyłanie informacji związanych z kursem oraz na zapis do newslettera. Zgadzasz się także z moją Polityką Prywatności.